Login
ui-button
Main
ui-button
Login
Force Desktop Site
Login
Home
About
Schedule/Stats
Upcoming Leagues
Sign Up
Forum
Switch League
Multiple
Monday/Tuesday Men's - Spring - Monarch Park/St. Pats - Indoor / Outdoor
Wednesday / Thursday Men's - Spring - Monarch Park/St. Pats - Indoor / Outdoor
Wednesday / Thursday Men's - Spring - MSS Indoor / Outdoor
Monday
Monday Women's - Winter - CTS Indoor
Monday Co-Ed - Winter - CTS Indoor
Monday Co-Ed - Spring - Monarch Park/St. Pats - Indoor / Outdoor
Monday Coed - Spring - Central Tech - Outdoor
Monday Women's - Spring - Central Tech - Outdoor
Monday Coed - Spring - MSS Indoor / Outdoor
Monday Men's - Spring - Etobicoke - Michael Power Turf Field
Monday Pickleball Mixed Doubles - Spring - Central Tech - Outdoor
5 A-Side Monday Men's - Central Tech
Tuesday
Tuesday Coed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Tuesday Pickleball Mixed Doubles - Spring - Central Tech - Outdoor
Tuesday Men's - Summer - St. Pats Outdoor
Wednesday
Wednesday Co-Ed - Winter - CTS Indoor
Wednesday Co-Ed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Wednesday Coed - Spring - MSS Indoor / Outdoor
Wednesday Men's - Spring - Etobicoke - Michael Power Turf Field
Wednesday Pickleball Men's Doubles - Spring - Central Tech - Outdoor
Wednesday Pickleball Women's Doubles - Spring - Central Tech - Outdoor
Thursday
Thursday Men's - Winter - CTS Indoor
Thursday Co-Ed - Winter - CTS Indoor
Thursday Co-Ed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Thursday Men's - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Thursday Coed - Spring - Monarch Park/St. Pats - Indoor / Outdoor
Thursday Men's Nighthawk- Spring - Central Tech - Indoor
5 A-Side Thursday Men's - Central Tech
Friday
Friday Men's - Winter - CTS Indoor
Friday Men's - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Friday Recreational Co-Ed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Friday Men's - Spring - Mississauga Stadium - Indoor/Outdoor
Saturday
Saturday Summer 11 V 11 Mens @ Central Tech
Saturday Men's 90's - Spring - Central Tech Stadium
Sunday
Sunday Night Men's - Winter - MSS Indoor
Sunday Night Men's - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Sunday Night Coed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Sunday Afternoon Men's - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Sunday Brunch Coed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Sunday Coed - Spring - Monarch Park/St. Pats - Indoor / Outdoor
Sunday Men's - Spring - Monarch Park/St. Pats - Indoor / Outdoor
Sunday Afternoon Coed - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
Sunday Summer 11 V 11 Mens - WEST END
League Information
Schedule
Results
League Table
League Statistics
Team Consolidated
Individual Statistics
Honours
Pickup Games
Upcoming Games
All Time Statistics
View All Time Stats
Honours
Other
Todays League Schedule
Friday Men's - Spring - Central Tech - Indoor/Outdoor
League Schedule
Friday 24 May 2024
Division 1
Joga Bonito
Toronto School of Management
6:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Cityplace FC
TRIMONI FC
8:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Fire Fc
Dark Team
10:00pm
Central Tech (2)
Supa strikas
FC Bravo
10:00pm
Central Tech (4)
Division 2
Fleming College Toronto
Beeba Boys
8:00pm
Central Tech (2)
One Link FC 🦁
Bandidos
9:00pm
Central Tech (2)
Toronto United
Point Bar F.C.
9:00pm
Central Tech (4)
EEERADICATORS
Tricolor United
10:00pm
Central Tech (3)
Division 3
Fc Casablanca
New Free Agent Team
8:00pm
Central Tech (1)
Mustard Tigers
RAC FC
8:00pm
Central Tech (3)
Reis Arriaga
Porzo FC
9:00pm
Central Tech (3)
Friday 31 May 2024
Division 1
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
FC Bravo
Dark Team
8:00pm
Central Tech (1)
Supa strikas
Toronto School of Management
8:00pm
Central Tech (2)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Joga Bonito
TRIMONI FC
8:00pm
Central Tech (4)
Fire Fc
Cityplace FC
9:00pm
Central Tech (4)
Division 2
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Tricolor United
Point Bar F.C.
6:00pm
Central Tech (4)
Toronto United
One Link FC 🦁
7:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
EEERADICATORS
Beeba Boys
9:00pm
Central Tech (1)
Fleming College Toronto
Bandidos
10:00pm
Central Tech (4)
Division 3
New Free Agent Team
Porzo FC
8:00pm
Central Tech (3)
Reis Arriaga
RAC FC
10:00pm
Central Tech (2)
Fc Casablanca
Mustard Tigers
10:00pm
Central Tech (3)
Friday 7 June 2024
Division 1
Fire Fc
TRIMONI FC
8:00pm
Central Tech (2)
FC Bravo
Cityplace FC
8:00pm
Central Tech (3)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Supa strikas
Joga Bonito
9:00pm
Central Tech (2)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Dark Team
Toronto School of Management
9:00pm
Central Tech (4)
Division 2
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Toronto United
Bandidos
8:00pm
Central Tech (1)
EEERADICATORS
Fleming College Toronto
8:00pm
Central Tech (4)
Point Bar F.C.
Beeba Boys
9:00pm
Central Tech (3)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Tricolor United
One Link FC 🦁
10:00pm
Central Tech (3)
D3 CUP - Group A
CUP MATCH -
New Free Agent Team
Mustard Tigers
10:00pm
Central Tech (2)
D3 CUP - Group B
CUP MATCH -
Porzo FC
Reis Arriaga
6:00pm
Central Tech (4)
Friday 14 June 2024
Division 1
Dark Team
Joga Bonito
8:00pm
Central Tech (3)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Supa strikas
TRIMONI FC
9:00pm
Central Tech (1)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
FC Bravo
Fire Fc
9:00pm
Central Tech (3)
Toronto School of Management
Cityplace FC
10:00pm
Central Tech (3)
Division 2
Tricolor United
Toronto United
8:00pm
Central Tech (2)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
EEERADICATORS
Bandidos
8:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Point Bar F.C.
Fleming College Toronto
9:00pm
Central Tech (2)
Beeba Boys
One Link FC 🦁
9:00pm
Central Tech (4)
Division 3
New Free Agent Team
Reis Arriaga
10:00pm
Central Tech (2)
D3 CUP - Group A
CUP MATCH -
Mustard Tigers
Fc Casablanca
6:00pm
Central Tech (4)
D3 CUP - Group B
CUP MATCH -
Porzo FC
RAC FC
10:00pm
Central Tech (4)
Friday 21 June 2024
Division 1
Dark Team
TRIMONI FC
6:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Cityplace FC
Supa strikas
7:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Toronto School of Management
FC Bravo
9:00pm
Central Tech (2)
Joga Bonito
Fire Fc
10:00pm
Central Tech (2)
Division 2
Tricolor United
Bandidos
9:00pm
Central Tech (1)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
One Link FC 🦁
Fleming College Toronto
10:00pm
Central Tech (1)
Point Bar F.C.
EEERADICATORS
10:00pm
Central Tech (3)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Beeba Boys
Toronto United
10:00pm
Central Tech (4)
Division 3
Porzo FC
Mustard Tigers
8:00pm
Central Tech (4)
D3 CUP - Group A
CUP MATCH -
New Free Agent Team
Fc Casablanca
9:00pm
Central Tech (4)
D3 CUP - Group B
CUP MATCH -
Reis Arriaga
RAC FC
8:00pm
Central Tech (1)
Friday 5 July 2024
Division 1
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Toronto School of Management
Fire Fc
8:00pm
Central Tech (1)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Cityplace FC
Joga Bonito
10:00pm
Central Tech (1)
Dark Team
Supa strikas
10:00pm
Central Tech (2)
FC Bravo
TRIMONI FC
10:00pm
Central Tech (4)
Division 2
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Beeba Boys
Bandidos
6:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Toronto United
EEERADICATORS
7:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
One Link FC 🦁
Point Bar F.C.
8:00pm
Central Tech (4)
LEAGUE AND CUP MATCH - DOUBLE VALUE -
Fleming College Toronto
Tricolor United
9:00pm
Central Tech (2)
Division 3
Mustard Tigers
New Free Agent Team
9:00pm
Central Tech (1)
Porzo FC
RAC FC
9:00pm
Central Tech (3)
Reis Arriaga
Fc Casablanca
9:00pm
Central Tech (4)
Friday 12 July 2024
Division 1
D1 SEMI FINAL #1 -
1ST PLACE
TBD
4TH PLACE
TBD
TBD
TBD
D1 SEMI FINAL #2 -
2ND PLACE
TBD
3RD PLACE
TBD
TBD
TBD
D1 5TH PLACE MATCH -
5TH PLACE
TBD
6TH PLACE
TBD
TBD
TBD
D1 7TH PLACE MATCH -
7TH PLACE
TBD
8TH PLACE
TBD
TBD
TBD
Division 2
D2 5TH PLACE MATCH -
5TH PLACE
TBD
6TH PLACE
TBD
TBD
TBD
D2 7TH PLACE MATCH -
7TH PLACE
TBD
8TH PLACE
TBD
TBD
TBD
D2 SEMI FINAL #1 -
1ST PLACE
TBD
4TH PLACE
TBD
TBD
TBD
D2 SEMI FINAL #2 -
2ND PLACE
TBD
3RD PLACE
TBD
TBD
TBD
Division 3
D3 SEMI FINAL #1 -
1ST PLACE
TBD
4TH PLACE
TBD
TBD
TBD
D3 SEMI FINAL #2 -
2ND PLACE
TBD
3RD PLACE
TBD
TBD
TBD
D3 5TH PLACE MATCH -
5TH PLACE
TBD
6TH PLACE
TBD
TBD
TBD
Friday 19 July 2024
Division 1
D1 TITLE MATCH -
WINNER SEMI FINAL #1
TBD
WINNER SEMI FINAL #2
TBD
TBD
TBD
D1 CUP FINAL -
1ST PLACE GROUP A
TBD
1ST PLACE GROUP B
TBD
TBD
TBD
Division 2
D2 TITLE MATCH -
WINNER SEMI FINAL #1
TBD
WINNER SEMI FINAL #2
TBD
TBD
TBD
D2 CUP FINAL -
1ST PLACE GROUP A
TBD
1ST PLACE GROUP B
TBD
TBD
TBD
Division 3
D3 TITLE MATCH -
WINNER SEMI FINAL #1
TBD
WINNER SEMI FINAL #2
TBD
TBD
TBD
D3 CUP FINAL -
1ST PLACE GROUP A
TBD
1ST PLACE GROUP B
TBD
TBD
TBD
Change Theme
Confirmation
Are you sure?