Saturday Summer 11 V 11 Mens @ Central Tech

League Schedule

Saturday 6 July 2024
Division 1
Blazers UFC
Dimes FC
WIDIT FC
Workhaus FC
Canoe FC
Weston FC
Division 2
Yonge Boys FC
FC TRYZUB
Division 3
New Indies Team
5 min

12:00pm
St Pats (1)
CF Dons
Abstract FC

1:30pm
St Pats (1)
Annex Wolves FC
Wazushi FC
D2/D3 CUP - Group A
CUP MATCH - Beercelona
Gundermanns Reunited
D2/D3 CUP - Group B
CUP MATCH - West Toronto Lions FC
The Legends
Saturday 13 July 2024
Division 2
The Legends
FC TRYZUB
Yonge Boys FC
Beercelona
Gundermanns Reunited
West Toronto Lions FC
Division 3
New Indies Team
CF Dons
5 min
Annex Wolves FC
Wazushi FC
Abstract FC
Saturday 20 July 2024
Division 1
Canoe FC
Dimes FC
WIDIT FC
Weston FC
Workhaus FC
Blazers UFC
Division 2
West Toronto Lions FC
FC TRYZUB
Yonge Boys FC
Gundermanns Reunited

1:30pm
St Pats (1)
The Legends
Beercelona
Division 3
Abstract FC
Annex Wolves FC

12:00pm
St Pats (1)
Wazushi FC
New Indies Team
D2/D3 CUP - Group B
CUP MATCH - 5 min
CF Dons
Saturday 27 July 2024
Division 1
Weston FC
Blazers UFC
D1 CUP - Group A
CUP MATCH - Workhaus FC
Canoe FC
D1 CUP - Group B
CUP MATCH - Dimes FC
WIDIT FC
D2/D3 CUP - Group A
CUP MATCH - Abstract FC
Gundermanns Reunited

12:00pm
St Pats (1)
CUP MATCH - Beercelona
New Indies Team
D2/D3 CUP - Group B
CUP MATCH - 5 min
The Legends
CUP MATCH - West Toronto Lions FC
CF Dons
D2/D3 CUP - Group C
CUP MATCH - Wazushi FC
Annex Wolves FC

1:30pm
St Pats (1)
CUP MATCH - FC TRYZUB
Yonge Boys FC
Saturday 10 August 2024
Division 1
Canoe FC
WIDIT FC
D1 CUP - Group A
CUP MATCH - Blazers UFC
Workhaus FC
D1 CUP - Group B
CUP MATCH - Dimes FC
Weston FC
Division 2
West Toronto Lions FC
Yonge Boys FC
Beercelona
FC TRYZUB
The Legends
Gundermanns Reunited
Division 3
CF Dons
Annex Wolves FC
5 min
Wazushi FC
D2/D3 CUP - Group A
CUP MATCH - Abstract FC
New Indies Team
Saturday 17 August 2024
Division 1
Dimes FC
WIDIT FC
Canoe FC
Blazers UFC

1:30pm
St Pats (1)
Weston FC
Workhaus FC
D2/D3 CUP - Group A
CUP MATCH - Gundermanns Reunited
New Indies Team
CUP MATCH - Abstract FC
Beercelona
D2/D3 CUP - Group B
CUP MATCH - West Toronto Lions FC
5 min

12:00pm
St Pats (1)
CUP MATCH - The Legends
CF Dons
D2/D3 CUP - Group C
CUP MATCH - Wazushi FC
FC TRYZUB
CUP MATCH - Annex Wolves FC
Yonge Boys FC
Saturday 24 August 2024
Division 1
Canoe FC
Workhaus FC
Dimes FC
Weston FC
Blazers UFC
WIDIT FC
Division 2
The Legends
West Toronto Lions FC
Yonge Boys FC
FC TRYZUB
Gundermanns Reunited
Beercelona
Division 3
5 min
CF Dons
New Indies Team
Abstract FC
Annex Wolves FC
Wazushi FC
Saturday 7 September 2024
Division 1
INTERSQUAD - TRAINING - 1ST PLACE BYETBD
1ST PLACE BYETBD
INTERSQUAD - TRAINING - 2ND PLACE BYETBD
2ND PLACE BYETBD
D1 QUARTER FINAL #1 - 3RD PLACETBD
6TH PLACETBD
D1 QUARTER FINAL #2 - 4TH PLACETBD
5TH PLACETBD
Division 2
The Legends
Yonge Boys FC

12:00pm
St Pats (1)
West Toronto Lions FC
Beercelona
Gundermanns Reunited
FC TRYZUB
Division 3
5 min
Abstract FC

1:30pm
St Pats (1)
Annex Wolves FC
New Indies Team
CF Dons
Wazushi FC
Saturday 14 September 2024
Division 1
D1 SEMI FINAL #1 - 1ST PLACETBD
WINNER QUARTER FINAL (LOWEST SEED)TBD

TBD
TBD
D1 SEMI FINAL #2 - 2ND PLACETBD
WINNER QUARTER FINAL (HIGHER SEED)TBD

TBD
TBD
Division 2
D2 SEMI FINAL #2 - 2ND PLACETBD
3RD PLACETBD

TBD
TBD
D2 SEMI FINAL #1 - 1ST PLACE TBD
4TH PLACETBD

TBD
TBD
Division 3
D3 SEMI FINAL #1 - 1ST PLACE TBD
4TH PLACETBD

TBD
TBD
D3 SEMI FINAL #2 - 2ND PLACETBD
3RD PLACETBD

TBD
TBD
Saturday 21 September 2024
Division 1
D1 CUP FINAL - 1ST PLACE GROUP ATBD
1ST PLACE GROUP BTBD

TBD
TBD
D1 TITLE MATCH - WINNER SEMI FINAL #1TBD
WINNER SEMI FINAL #2TBD

TBD
TBD
Division 2
D2/D3 CUP SEMI FINAL #1 - 1ST PLACE GROUP A/B/C (HIGHEST CUP SEED)TBD
WILD CARD CUP RUNNER UPTBD

TBD
TBD
D2/D3 CUP SEMI FINAL #2 - 1ST PLACE GROUP A/B/C (SECOND HIGHEST CUP SEED)TBD
1ST PLACE GROUP A/B/C (LOWEST CUP SEED)TBD

TBD
TBD
D2 TITLE MATCH - WINNER SEMI FINAL #1TBD
WINNER SEMI FINAL #2TBD

TBD
TBD
Division 3
D2/D3 CUP SEMI FINAL #1 - 1ST PLACE GROUP A/B/C (HIGHEST CUP SEED)TBD
WILD CARD CUP RUNNER UPTBD

TBD
TBD
D2/D3 CUP SEMI FINAL #2 - 1ST PLACE GROUP A/B/C (SECOND HIGHEST CUP SEED)TBD
1ST PLACE GROUP A/B/C (LOWEST CUP SEED)TBD

TBD
TBD
D3 TITLE MATCH - WINNER SEMI FINAL #1TBD
WINNER SEMI FINAL #2TBD

TBD
TBD
Saturday 28 September 2024
Division 2
D2/D3 CUP FINAL - WINNER CUP SEMI FINAL #1TBD
WINNER CUP SEMI FINAL #2TBD

TBD
TBD
Division 3
D2/D3 CUP FINAL - WINNER CUP SEMI FINAL #1TBD
WINNER CUP SEMI FINAL #2TBD

TBD
TBD
Change Theme
Confirmation
Are you sure?